مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت سیمان هگمتان

مجمع عمومی عادی  به طور فوق العاده شرکت سیمان هگمتان

 

روز چهارشنبه مورخ ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۹ مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت سیمان هگمتان در محل سالن اجتماعات شرکت سیمان تهران از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۵۰ برگزار گردید.

این مجمع به دلیل مقابله با انتشار ویروس کرونا با حضور ۷۱٫۷۵٪ سهامداران کل (از نظر میزان مالکیت سهام) و با تعداد حداقل تعداد نفرات سهامداران عمده شرکت وهمزمان به شکل پخش زنده(آنلاین) از شبکه های اجتماعی (سایت سازمان بورس و اوراق بهادار، اینستاگرام، آپارات و ایران فروم) اجرایی گردید.

ریاست مجمع را جناب آقای علی محمد بُد عهده دار بودند که به همراه اعضای هیئت مدیره و بازرس و حسابرس قانونی( موسسه حسابرسی مفید راهبر) برگزار شد.

ابتدا گزارش عملکرد هیئت مدیره توسط مدیرعامل محترم شرکت جناب آقای دکتر حسینی مقدم بیان گردید:

ایشان بیان نمودند که شرکت سیمان هگمتان نسبت به سال مالی گذشته بالاترین نرخ سود دهی را به میزان ۳۰۰ درصد ( افزایش ۴ برابری نرخ سود خالص) در بین شرکت های سیمانی کشور داشته است. با توجه به میزان کل سود حاصله از ۱۵۴,۶۱۰ میلیون ریال در سال مالی منتهی به ۳۰/۱۰/۱۳۹۷ به عدد ۶۰۸,۱۷۷ میلیون ریال در سال مالی منتهی به ۳۰/۱۰/۱۳۹۸ رسیده به طوریکه سود حاصله به ازای هر سهم از ۳۰۷ ریال سال مالی ۱۳۹۷ به ۱۲۰۹ ریال در سال مالی ۱۳۹۸ افزایش یافته است و همچنین افزایش تولید کلینکر و سیمان و افزایش ۵ برابری صادرات کلینکر (افزایش فروش) را داشته است.

در ادامه گزارش بازرس و حسابرس قانونی در مجمع قرائت گردید و سپس صورت های مالی مورد تایید و تصویب قرار گرفت.

اطلاعات مربوط به سهام (EPS)،تولید و فروش و تحویل محصولات شرکت سیمان هگمتان در جداول ذیل قابل مشاهده می باشد:  

تصاویری از مجمع